Renatos ir Šarūno vestuvės

Vilnius. Vasara. Karšta. Senamiestis. Pasaka. Jorkšyrai. Du. Fotosesija. Jaunieji. Renata. Šarūnas. Senamiesčio gatvės.Žiūrėti pilną pranešimą »

Lauros ir Gyčio vestuvės

Vienas smagiausių būdų fotografuoti vestuves yra grįžti į jau žinomas vietas pas jau pažįstamus žmones. Būtent tai irŽiūrėti pilną pranešimą »

Gintarės ir Tado vestuvės

Saulėta birželio diena Jurbarke. Jaunosios Gintarės fotosesija prie šiuolainės architektūros laiptų. TuoktuviųŽiūrėti pilną pranešimą »

Karolinos ir Juliaus vestuvės

Domeikava, Kaunas, Kaišiadorių rajonas. Startinės sezono vestuvės su žavia ir puikiai nusiteikusia jaunųjų poraŽiūrėti pilną pranešimą »

Mokomės iš geriausių pasaulyje. Marcus Bell seminaras.

Nedažnai pasitaiko proga sudalyvauti geriausių pasaulyje fotografų seminaruose. Taigi, kai tik Marcus Bell, gyvaŽiūrėti pilną pranešimą »

Sandros ir Pauliaus vestuvės

Pats vestuvių sezono įkarštis. Pietvakarių Lietuva. Mažytis miestelis Vištytis ant to paties vardo ežero kranto.Žiūrėti pilną pranešimą »

Mildos ir Elvino vestuvės

Permainingas oras rugpjūčio šeštadienį negali sugadinti šventinės nuotaikos jaunavedžiams. Apniūkęs dangus ir lietausŽiūrėti pilną pranešimą »

Dalios ir Vytenio vestuvės

Pats vidurvasaris, tačiau lietinga diena. Geriausia išeitis – žavūs jaunavedžiai,  puikiai nusiteikę šventės dalyviai,Žiūrėti pilną pranešimą »

Gintarės ir Mindaugo vestuvės

Saulėta vasaros pradžia Tauragėje! 500 metų jubiliejų sutikęs miestas pasitiko jaunuosius Gintarę ir Mindaugą plačiaŽiūrėti pilną pranešimą »

Lauros ir Jono vestuvės

Karštas vidurvasario penktadienis – nuostabi diena švesti vestuves. Linksmieji Laura ir Jonas neleido nuobodžiauti neiŽiūrėti pilną pranešimą »

Vestuvinė fotografija užsienyje

Pagaliau! Ilgai brandinta mintis ir pagaliau pasitaikiusi unikali galimybė. Nuostabi gamta ir ilgaamže istorijaŽiūrėti pilną pranešimą »

Monikos ir Dainiaus vestuvės

Mylimų draugų dėka tik šie jaunieji žino, kaip atlaikyti dvejas vestuvių ceremonijas per dieną, kaip du kartusŽiūrėti pilną pranešimą »

Ingos ir Šarūno vestuvės

Vasara, Pietų Lietuva, saulėtas oras, ideali diena. Alytus – Lazdijai – Veisiejai. Didelės nuoširdžios lietuviškosŽiūrėti pilną pranešimą »

Trynukų krikštynos

Vaiko krikštynos – graži šventė. Kas gali būti gražiau? Trynukų krikštas!!! Broliai Dovydas ir Jokūbas bei jųŽiūrėti pilną pranešimą »

Ievos ir Marijaus vestuvės

The serious, but not less than charming. Unfortunately rain forced to look for alternative photo shoot locations.Žiūrėti pilną pranešimą »

Vitalijos ir Tomo vestuvės

Stilinga piloto ir jo išrinktosios Meilės simfonija. O kaip pilotas be lėktuvų? Dar ir traukinys pakeliui pakliuvo. ☺Žiūrėti pilną pranešimą »

Lauros ir Kastyčio vestuvės

Niekada neteko lankytis Veisiejuose, o mūsų jaunieji kilimo būtent iš šio Pietų Lietuvos miestelio. Kupini idėjųŽiūrėti pilną pranešimą »

Lauros ir Mariaus vestuvės

Mūsų pati linksmiausia pora! Savo puikia nuotaika užkrėtė visus, tikimės, kad tai pastebėsite ir žiūrėdami vestuviųŽiūrėti pilną pranešimą »

Linos ir Vytauto vestuvės

Jaudinanti ceremonija, žaisminga fotosesija Botanikos sode ir prie Nacionalinės dailės galerijos Vilniuje. PuikusŽiūrėti pilną pranešimą »

Aušros ir Henriko vestuvės

Viskas prasideda ir baigiasi Vilniaus senamiesčio širdyje, viešbutyje “Narutis”. Sukdami dienos ratą fotografavomėsŽiūrėti pilną pranešimą »

Lorenos ir Justino vestuvės

Jauna ir žavi pora Lorena ir Justinas. Lietus ir apsiniaukusi diena negali sugadinti puikios nuotaikos. Visą tai galiteŽiūrėti pilną pranešimą »