Apie mus

Viskas turi būti KITAIP!

Tai mūsų šūkis, kurio dėka bandome išsiskirti iš pilkos fotografų masės. Šiandien, kai moderni technika suteikia galimybę daryti nuotraukas net ir mobiliaisiais telefonais, daugelis megėjų save vadina fotografais. Kaip pokštaujama internete – jei laikai rankose skalpelį, dar nesi chirurgas ☺ O kodėl fotoaparatas turėtų būti išimtis?

Šiandien didžiausią dėmesį skiriame moderniai vestuvių fotografijai, sekame pasaulines tendencijas, dalyvaujame geriausių fotografų rengiamuose seminaruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Norėdami išsiskirti privalome būti kitokie – modernūs, saviti, tik su mums vieniems būdingu stiliumi. Mes ne tik fotografuojame, mes aptariame ir patariame, kuriame ir eksperimentuojame, ieškome naujų ir novatoriškų sprendimų. Nors nuotraukos ir turi būti modernios, tačiau lygiai taip pat jos turi atlaikyti ir laikmečių testą.

Vestuvės – ypatinga Jūsų šventė, tai ypatinga Jūsų diena, o mums didelė garbė būti Jūsų vestuvių fotografais. Tai labai asmeninė patirtis – išsirinkti tinkamą vestuvių fotografą yra labai svarbus sprendimas. Jums reik pasirinkti tokį žmogų, su kuriuo jausitės saugiai ir užtikrintai, o jo darbai geriausiai atspindės Jūsų asmenybę ir stilių. Vestuvių diena prabėgs kaip kelios akimirkos, bet fotografai išsaugos jas amžiams. Mes Jums papasakosime Jūsų vestuvių istoriją, nesvarbu kokios jos bebūtų – didelės ar mažos, moderniame miesto restorane ar jaukioje kaimo sodyboje, Lietuvoje ar užsienyje.

Kviečiame pasidairyti po mūsų puslapį, jei Jums patinka tai ką matote, negaiškite, parašykite mums el.laišką. Niekada negali žinoti, gal būtent mes ir esame būsimi Jūsų svarbiausių gyvenimo akimirkų fotografai.

Dėkojame, kad skirėte laiko susipažinimui su mumis.

Justinas ir Kristianas
justfoto.lt komanda

P.S. jei perskaitėte šią informaciją iki pabaigos, parašykite apie tai savo el.laiške ir mes suteiksime Jums 5 proc. nuolaidą kaip padėką už skirtą dėmesį.

Šį pranešimą taip pat galite peržiūrėti šia kalba: English